Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2012.03.21

NB II Nyugat 2011/12

1. forduló

2011. aug. 20. 15:00 Paks II - Győri ETO II 1:3
2011. aug. 20. 17:30 Sopron - Veszprém 3:2
2011. aug. 20. 17:30 Baja - Ferencváros II 1:3
2011. aug. 20. 17:30 Tatabánya - Szigetszentmiklós 1:0
2011. aug. 20. 17:30 MTK - Budaörs 1:0
2011. aug. 20. 17:30 Dunaújváros-Pálhalma - Videoton II 0:1
2011. aug. 20. 17:30 Kozármisleny - BKV Előre 2:1
2011. aug. 20. 17:30 Ajka - Gyirmót 2:1
 
2. forduló
2011. aug. 27. 17:30 Budaörs - Paks II 0:0
2011. aug. 27. 17:30 Győri ETO II - Tatabánya 1:3
2011. aug. 27. 17:30 Ferencváros II - Sopron 2:0
2011. aug. 27. 17:30 Veszprém - Ajka 0:1
2011. aug. 27. 19:00 Gyirmót - Kozármisleny 1:0
2011. aug. 28. 17:30 BKV Előre - Dunaújváros-Pálhalma 1:0
2011. aug. 28. 17:30 Videoton II - MTK 1:2
2011. okt. 19. 14:30 Szigetszentmiklós - Baja 1:2
 
3. forduló
2011. szept. 3. 15:00 Veszprém - Ferencváros II 3:1
2011. szept. 3. 16:30 Sopron - Szigetszentmiklós 0:4
2011. szept. 3. 16:30 Baja - Győri ETO II 5:3
2011. szept. 3. 16:30 Tatabánya - Budaörs 2:1
2011. szept. 3. 16:30 Paks II - Videoton II 0:0
2011. szept. 3. 16:30 MTK - BKV Előre 2:0
2011. szept. 3. 16:30 Dunaújváros-Pálhalma - Gyirmót 0:4
2011. szept. 3. 16:30 Kozármisleny - Ajka 1:0
 
4. forduló
2011. szept. 9. 17:30 Videoton II - Tatabánya 1:3
2011. szept. 10. 16:30 Ajka - Dunaújváros-Pálhalma 7:0
2011. szept. 10. 16:30 Budaörs - Baja 1:3
2011. szept. 10. 16:30 Szigetszentmiklós - Ferencváros II 1:2
2011. szept. 10. 19:00 Gyirmót - MTK 1:3
2011. szept. 11. 16:30 Kozármisleny - Veszprém 3:1
2011. szept. 11. 16:30 BKV Előre - Paks II 3:2
2011. szept. 11. 16:30 Győri ETO II - Sopron 4:1
 
5. forduló
2011. szept. 17. 15:00 Ferencváros II - Győri ETO II 0:0
2011. szept. 17. 16:00 Sopron - Budaörs 1:0
2011. szept. 17. 16:00 Baja - Videoton II 1:0
2011. szept. 17. 16:00 MTK - Ajka 1:2
2011. szept. 17. 16:00 Dunaújváros-Pálhalma - Kozármisleny 0:1
2011. szept. 18. 16:00 Veszprém - Szigetszentmiklós 1:1
2011. szept. 18. 16:00 Tatabánya - BKV Előre 0:2
2011. szept. 18. 16:00 Paks II - Gyirmót 0:1
 
6. forduló
2011. szept. 24. 16:00 Dunaújváros-Pálhalma - Veszprém 1:2
2011. szept. 24. 16:00 Kozármisleny - MTK 3:5
2011. szept. 24. 16:00 Ajka - Paks II 1:1
2011. szept. 24. 16:00 Budaörs - Ferencváros II 2:1
2011. szept. 25. 16:00 Gyirmót - Tatabánya 1:0
2011. szept. 25. 16:00 BKV Előre - Baja 1:0
2011. szept. 25. 16:00 Videoton II - Sopron 0:0
2011. szept. 25. 16:00 Győri ETO II - Szigetszentmiklós 3:3
 
7. forduló
2011. okt. 1. 12:30 Szigetszentmiklós - Budaörs 3:3
2011. okt. 1. 15:00 Sopron - BKV Előre 1:0
2011. okt. 1. 15:00 Baja - Gyirmót 4:1
2011. okt. 1. 15:00 Tatabánya - Ajka 2:0
2011. okt. 1. 15:00 MTK - Dunaújváros-Pálhalma 4:0
2011. okt. 1. 15:00 Veszprém - Győri ETO II 4:0
2011. okt. 1. 15:00 Ferencváros II - Videoton II 5:3
2011. okt. 2. 15:00 Paks II - Kozármisleny 1:2
 
8. forduló
2011. okt. 8. 15:00 Dunaújváros-Pálhalma - Paks II 1:3
2011. okt. 8. 15:00 Kozármisleny - Tatabánya 2:1
2011. okt. 8. 15:00 Ajka - Baja 0:0
2011. okt. 8. 15:00 Budaörs - Győri ETO II 1:0
2011. okt. 8. 15:00 Videoton II - Szigetszentmiklós 0:1
2011. okt. 8. 18:00 Gyirmót - Sopron 2:0
2011. okt. 9. 15:00 MTK - Veszprém 5:1
2011. okt. 9. 15:00 BKV Előre - Ferencváros II 2:3
 
9. forduló
2011. okt. 15. 14:30 Baja - Kozármisleny 0:2
2011. okt. 15. 14:30 Tatabánya - Dunaújváros-Pálhalma 3:1
2011. okt. 15. 14:30 Szigetszentmiklós - BKV Előre 1:1
2011. okt. 15. 14:30 Veszprém - Budaörs 3:1
2011. okt. 15. 18:00 Sopron - Ajka 2:1
2011. okt. 16. 14:30 Ferencváros II - Gyirmót 0:2
2011. okt. 16. 14:30 Győri ETO II - Videoton II 2:3
2011. okt. 16. 14:30 Paks II - MTK 0:1
 
10. forduló
2011. okt. 22. 14:30 MTK - Tatabánya 1:0
2011. okt. 22. 14:30 Dunaújváros-Pálhalma - Baja 2:1
2011. okt. 22. 14:30 Kozármisleny - Sopron 1:3
2011. okt. 22. 14:30 Ajka - Ferencváros II 3:3
2011. okt. 22. 14:30 Videoton II - Budaörs 5:1
2011. okt. 22. 14:30 BKV Előre - Győri ETO II 0:2
2011. okt. 22. 14:30 Paks II - Veszprém 1:1
2011. okt. 22. 17:00 Gyirmót - Szigetszentmiklós 2:1
 
11. forduló
2011. okt. 29. 13:30 Ferencváros II - Kozármisleny 0:0
2011. okt. 29. 14:30 Baja - MTK 1:4
2011. okt. 29. 14:30 Budaörs - BKV Előre 5:1
2011. okt. 29. 14:30 Szigetszentmiklós - Ajka 1:1
2011. okt. 29. 14:30 Veszprém - Videoton II 2:2
2011. okt. 29. 17:00 Sopron - Dunaújváros-Pálhalma 1:2
2011. okt. 30. 13:30 Győri ETO II - Gyirmót 2:2
2011. okt. 30. 13:30 Tatabánya - Paks II 3:0
 
12. forduló
2011. nov. 5. 13:30 Tatabánya - Veszprém 0:0
2011. nov. 5. 13:30 MTK - Sopron 4:0
2011. nov. 5. 13:30 Dunaújváros-Pálhalma - Ferencváros II 0:3
2011. nov. 5. 13:30 Kozármisleny - Szigetszentmiklós 2:1
2011. nov. 5. 13:30 Ajka - Győri ETO II 3:1
2011. nov. 5. 16:00 Gyirmót - Budaörs 5:3
2011. nov. 6. 13:30 BKV Előre - Videoton II 0:1
2011. nov. 6. 13:30 Paks II - Baja 2:1
 
13. forduló
2011. nov. 12. 13:30 Baja - Tatabánya 2:3
2011. nov. 12. 13:30 Budaörs - Ajka 1:3
2011. nov. 12. 13:30 Győri ETO II - Kozármisleny 3:0
2011. nov. 12. 13:30 Szigetszentmiklós - Dunaújváros-Pálhalma 7:0
2011. nov. 12. 13:30 Veszprém - BKV Előre 2:2
2011. nov. 12. 16:00 Sopron - Paks II 0:1
2011. nov. 13. 13:30 Videoton II - Gyirmót 1:1
2011. nov. 23. 13:00 Ferencváros II - MTK 0:1
 
14. forduló
2011. nov. 19. 13:00 Baja - Veszprém 1:1
2011. nov. 19. 13:00 Tatabánya - Sopron 1:1
2011. nov. 19. 13:00 MTK - Szigetszentmiklós 0:0
2011. nov. 19. 13:00 Dunaújváros-Pálhalma - Győri ETO II 2:1
2011. nov. 19. 13:00 Kozármisleny - Budaörs 4:0
2011. nov. 19. 13:00 Ajka - Videoton II 0:0
2011. nov. 19. 15:00 Gyirmót - BKV Előre 4:2
2011. nov. 20. 13:00 Paks II - Ferencváros II 2:0
 
15. forduló
2011. nov. 26. 13:00 Videoton II - Kozármisleny 1:0
2011. nov. 26. 13:00 Budaörs - Dunaújváros-Pálhalma 1:0
2011. nov. 26. 13:00 Szigetszentmiklós - Paks II 3:3
2011. nov. 26. 13:00 Veszprém - Gyirmót 2:1
2011. nov. 26. 16:00 Sopron - Baja 0:0
2011. nov. 27. 13:00 BKV Előre - Ajka 0:1
2011. nov. 27. 13:00 Ferencváros II - Tatabánya 4:2
2011. nov. 27. 13:00 Győri ETO II - MTK 0:0
 
----------------------------- TÉLI SZÜNET -----------------------------
 
16. forduló
febr. 25. 13:00 Veszprém - Sopron 1:0
febr. 25. 14:00 Szigetszentmiklós - Tatabánya 0:0
febr. 25. 17:00 Gyirmót - Ajka 3:0
febr. 26. 14:00 Győri ETO II - Paks II 1:1
febr. 26. 14:00 Videoton II - Dunaújváros-Pálhalma 3:0
febr. 26. 14:00 BKV Előre - Kozármisleny 1:1
ápr. 4. 18:00 Ferencváros II - Baja (elhalasztva)
máj. 9. 17:30 Budaörs - MTK (elhalasztva)
 
17. forduló
márc. 3. 14:30 Kozármisleny - Gyirmót
márc. 3. 14:30 Dunaújváros-Pálhalma - BKV Előre
márc. 3. 14:30 MTK - Videoton II
márc. 3. 14:30 Tatabánya - Győri ETO II
márc. 3. 14:30 Baja - Szigetszentmiklós
márc. 3. 14:30 Sopron - Ferencváros II
márc. 3. 14:30 Ajka - Veszprém
márc. 4. 14:30 Paks II - Budaörs
 
18. forduló
márc. 10. 14:30 Szigetszentmiklós - Sopron
márc. 10. 14:30 Győri ETO II - Baja
márc. 10. 14:30 Budaörs - Tatabánya
márc. 10. 14:30 Videoton II - Paks II
márc. 10. 14:30 Ajka - Kozármisleny
márc. 10. 14:30 Ferencváros II - Veszprém
márc. 10. 17:00 Gyirmót - Dunaújváros-Pálhalma
márc. 11. 14:30 BKV Előre - MTK
 
19. forduló
márc. 17. 15:00 Veszprém - Kozármisleny
márc. 17. 15:00 Dunaújváros-Pálhalma - Ajka
márc. 17. 15:00 Tatabánya - Videoton II
márc. 17. 15:00 Baja - Budaörs
márc. 17. 15:00 Ferencváros II - Szigetszentmiklós
márc. 17. 16:00 Sopron - Győri ETO II
márc. 18. 15:00 MTK - Gyirmót
márc. 18. 15:00 Paks II - BKV Előre
 
20. forduló
márc. 24. 15:00 Budaörs - Sopron
márc. 24. 15:00 Ajka - MTK
márc. 24. 15:00 Kozármisleny - Dunaújváros-Pálhalma
márc. 24. 15:00 Győri ETO II - Ferencváros II
márc. 24. 15:00 Szigetszentmiklós - Veszprém
márc. 24. 18:00 Gyirmót - Paks II
márc. 25. 16:00 Videoton II - Baja
márc. 25. 16:00 BKV Előre - Tatabánya
 
21. forduló
márc. 31. 16:00 Veszprém - Dunaújváros
márc. 31. 16:00 Tatabánya - Gyirmót
márc. 31. 16:00 Baja - BKV-Előre
márc. 31. 16:00 Szigetszentmiklós - Győri ETO II
márc. 31. 17:00 Soproni VSE - Videoton-PFLA
ápr. 1. 16:00 MTK - Kozármisleny
ápr. 1. 16:00 Paks II - Ajka
ápr. 1. 16:00 FTC II - Budaörs
 
22. forduló
ápr. 7. 16:30 Ajka - Tatabánya
ápr. 7. 16:30 Kozármisleny - Paks II
ápr. 7. 16:30 Dunaújváros - MTK
ápr. 7. 16:30 Budaörs - Szigetszentmiklós
ápr. 7. 16:30 ETO II - Veszprém
ápr. 7. 16:30 BKV - Sopron
ápr. 7. 18:00 Gyirmót - Baja
ápr. 8. 18:00 Videoton II - FTC II

 

23.forduló
ápr. 14. 16:30Veszprém - MTK
ápr. 14. 16:30Tatabánya - Kozármisleny
ápr. 14. 16:30Baja - Ajka
ápr. 14. 16:30Szigetszentmiklós - Videoton II
ápr. 14. 17:30Sopron - Gyirmót
ápr. 15. 16:30Paks II - Dunaújváros-Pálhalma
ápr. 15. 16:30Ferencváros II - BKV Előre
ápr. 15. 16:30Győri ETO II - Budaörs
 
24.forduló
ápr. 21. 17:00Ajka - Sopron
ápr. 21. 17:00Kozármisleny - Baja
ápr. 21. 17:00Dunaújváros-Pálhalma - Tatabánya
ápr. 21. 17:00MTK - Paks II
ápr. 21. 17:00Budaörs - Veszprém
ápr. 21. 19:00Gyirmót - Ferencváros II
ápr. 22. 17:00Videoton II - Győri ETO II
ápr. 22. 17:00BKV Előre - Szigetszentmiklós
 
25.forduló
ápr. 28.Veszprém - Paks II
ápr. 28.Tatabánya - MTK
ápr. 28.Baja - Dunaújváros-Pálhalma
ápr. 28.Sopron - Kozármisleny
ápr. 28.Ferencváros II - Ajka
ápr. 28.Szigetszentmiklós - Gyirmót
ápr. 28.Győri ETO II - BKV Előre
ápr. 28.Budaörs - Videoton II
 
26.forduló
máj. 5.Dunaújváros-Pálhalma - Sopron
máj. 5.MTK - Baja
máj. 5.Paks II - Tatabánya
máj. 5.BKV Előre - Budaörs
máj. 5.Gyirmót - Győri ETO II
máj. 5.Ajka - Szigetszentmiklós
máj. 5.Kozármisleny - Ferencváros II
máj. 5.Videoton II - Veszprém
 
27.forduló
máj. 12.Veszprém - Tatabánya
máj. 12.Baja - Paks II
máj. 12.Sopron - MTK
máj. 12.Ferencváros II - Dunaújváros-Pálhalma
máj. 12.Szigetszentmiklós - Kozármisleny
máj. 12.Győri ETO II - Ajka
máj. 12.Budaörs - Gyirmót
máj. 12.Videoton II - BKV Előre
 
28.forduló
máj. 19.Paks II - Sopron
máj. 19.Tatabánya - Baja
máj. 19.Gyirmót - Videoton II
máj. 19.Ajka - Budaörs
máj. 19.Kozármisleny - Győri ETO II
máj. 19.Dunaújváros-Pálhalma - Szigetszentmiklós
máj. 19.MTK - Ferencváros II
máj. 19.BKV Előre - Veszprém
 
29.forduló
máj. 26.Veszprém - Baja
máj. 26.Sopron - Tatabánya
máj. 26.Ferencváros II - Paks II
máj. 26.Szigetszentmiklós - MTK
máj. 26.Győri ETO II - Dunaújváros-Pálhalma
máj. 26.Budaörs - Kozármisleny
máj. 26.Videoton II - Ajka
máj. 26.BKV Előre - Gyirmót
 
30.forduló
jún. 2.Baja - Sopron
jún. 2.Ajka - BKV Előre
jún. 2.Kozármisleny - Videoton II
jún. 2.Dunaújváros-Pálhalma - Budaörs
jún. 2.MTK - Győri ETO II
jún. 2.Paks II - Szigetszentmiklós
jún. 2.Tatabánya - Ferencváros II
jún. 2.Gyirmót - Veszprém
 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

XXIII.

Bridzs, 2012.04.14 09:29

ápr. 14. 16:30 Veszprém - MTK 0-2
ápr. 14. 16:30 Tatabánya - Kozármisleny 1-1
ápr. 14. 16:30 Baja - Ajka 1-0
ápr. 14. 16:30 Szigetszentmiklós - Videoton II 2-1
ápr. 14. 17:30 Sopron - Gyirmót 1-2
ápr. 15. 16:30 Paks II - Dunaújváros-Pálhalma 1-0
ápr. 15. 16:30 Ferencváros II - BKV Előre 1-1
ápr. 15. 16:30 Győri ETO II - Budaörs 4-0

23. forduló

Extraklasszis, 2012.04.13 18:24

Veszprém - MTK 1-1
Tatabánya - Kozármisleny 2-1
Baja - Ajka 1-1
Szigetszentmiklós - Videoton II 1-0
Sopron - Gyirmót 0-2
Paks II - Dunaújváros-Pálhalma 0-1
Ferencváros II - BKV Előre 2-1
Győri ETO II - Budaörs 2-1

XXIII.

Bridzs, 2012.04.13 16:06

REAC - Mezőkövesd 2-1

aaaaaaa

Ati, 2012.04.07 09:42

ápr. 7. 16:30 Ajka - Tatabánya 0-1
ápr. 7. 16:30 Kozármisleny - Paks II 2-0
ápr. 7. 16:30 Dunaújváros - MTK 0-2
ápr. 7. 16:30 Budaörs - Szigetszentmiklós 1-1
ápr. 7. 16:30 ETO II - Veszprém 1-0
ápr. 7. 16:30 BKV - Sopron 0-2
ápr. 7. 18:00 Gyirmót - Baja 2-1
ápr. 8. 18:00 Videoton II - FTC II 2-0

XXII.

Bridzs, 2012.04.07 08:59

ápr. 7. 16:30 Ajka - Tatabánya 1-1
ápr. 7. 16:30 Kozármisleny - Paks II 2-1
ápr. 7. 16:30 Dunaújváros - MTK 0-3
ápr. 7. 16:30 Budaörs - Szigetszentmiklós 0-1
ápr. 7. 16:30 ETO II - Veszprém 1-2
ápr. 7. 16:30 BKV - Sopron 0-1
ápr. 7. 18:00 Gyirmót - Baja 1-1
ápr. 8. 18:00 Videoton II - FTC II 2-1

22. forduló

Extraklasszis, 2012.04.06 17:01

Ajka - Tatabánya 1-1
Kozármisleny - Paks II 2-1
Dunaújváros - MTK 0-2
Budaörs - Szigetszentmiklós 1-2
ETO II - Veszprém 1-1
BKV - Sopron 1-2
Gyirmót - Baja 3-1
Videoton II - FTC II 1-0

elmaradt

Bridzs, 2012.04.04 13:53

FTC - Baja 1-1

XXI.

Bridzs, 2012.03.31 15:53

márc. 31. 16:00 Veszprém - Dunaújváros 3-0
márc. 31. 16:00 Tatabánya - Gyirmót 2-1
márc. 31. 16:00 Baja - BKV-Előre 2-1
márc. 31. 16:00 Szigetszentmiklós - Győri ETO II 3-1
márc. 31. 17:00 Soproni VSE - Videoton-PFLA 1-1

Re: XXI.

Bridzs, 2012.04.01 13:32

ápr. 1. 16:00 MTK - Kozármisleny 1-1
ápr. 1. 16:00 Paks II - Ajka 1-1
ápr. 1. 16:00 FTC II - Budaörs 2-1

aaaaaaaa

Ati, 2012.03.30 13:01

márc. 31. 16:00 Veszprém - Dunaújváros 1-0
márc. 31. 16:00 Tatabánya - Gyirmót 1-2
márc. 31. 16:00 Baja - BKV-Előre 2-0
márc. 31. 16:00 Szigetszentmiklós - Győri ETO II 1-0
márc. 31. 17:00 Soproni VSE - Videoton-PFLA 1-0
ápr. 1. 16:00 MTK - Kozármisleny 2-1
ápr. 1. 16:00 Paks II - Ajka 0-1
ápr. 1. 16:00 FTC II - Budaörs 1-1

21. forduló

Extraklasszis, 2012.03.30 11:44

Veszprém - Dunaújváros 1-0
Tatabánya - Gyirmót 1-1
Baja - BKV-Előre 0-3
Szigetszentmiklós - Győri ETO II 2-0
Soproni VSE - Videoton-PFLA 2-1
MTK - Kozármisleny 1-0
Paks II - Ajka 0-1
FTC II - Budaörs 1-0

XX.

Bridzs, 2012.03.24 14:57


márc. 24. 15:00 Budaörs - Sopron 1-1
márc. 24. 15:00 Ajka - MTK 1-1
márc. 24. 15:00 Kozármisleny - Dunaújváros-Pálhalma 1-0
márc. 24. 15:00 Győri ETO II - Ferencváros II 1-2
márc. 24. 15:00 Szigetszentmiklós - Veszprém 1-2
márc. 24. 18:00 Gyirmót - Paks II 2-1

Re: XX.

Bridzs, 2012.03.25 14:54

márc. 25. 16:00 Videoton II - Baja 0-0
márc. 25. 16:00 BKV Előre - Tatabánya 1-2

20. forduló

Extraklasszis, 2012.03.23 16:17

Budaörs - Sopron 1-1
Ajka - MTK 0-2
Kozármisleny - Dunaújváros-Pálhalma 1-1
Győri ETO II - Ferencváros II 2-1
Szigetszentmiklós - Veszprém 2-1
Gyirmót - Paks II 3-1
Videoton II - Baja 1-2
BKV Előre - Tatabánya 0-1

XIX.

Bridzs, 2012.03.17 14:51

márc. 17. 15:00 Veszprém - Kozármisleny 2-1
márc. 17. 15:00 Dunaújváros-Pálhalma - Ajka 0-2
márc. 17. 15:00 Tatabánya - Videoton II 2-1
márc. 17. 15:00 Baja - Budaörs 2-1
márc. 17. 15:00 Ferencváros II - Szigetszentmiklós 1-1
márc. 17. 16:00 Sopron - Győri ETO II 1-1

Re: XIX.

Bridzs, 2012.03.18 11:18

márc. 18. 15:00 MTK - Gyirmót 2-0
márc. 18. 15:00 Paks II - BKV Előre 2-2

asaaaaaaaaaaaaaa

Ati, 2012.03.17 09:00

márc. 17. 15:00 Veszprém - Kozármisleny 0-1
márc. 17. 15:00 Dunaújváros-Pálhalma - Ajka 1-0
márc. 17. 15:00 Tatabánya - Videoton II 2-1
márc. 17. 15:00 Baja - Budaörs 0-1
márc. 17. 15:00 Ferencváros II - Szigetszentmiklós 0-1
márc. 17. 16:00 Sopron - Győri ETO II 1-2
márc. 18. 15:00 MTK - Gyirmót 1-0
márc. 18. 15:00 Paks II - BKV Előre 2-1

19. forduló

Extraklasszis, 2012.03.16 23:47

Veszprém - Kozármisleny 1-1
Dunaújváros-Pálhalma - Ajka 3-2 (!)
Tatabánya - Videoton II 3-1
Baja - Budaörs 2-1
Ferencváros II - Szigetszentmiklós 0-1
Sopron - Győri ETO II 1-1
MTK - Gyirmót 1-2
Paks II - BKV Előre 2-1

XVII.

Bridzs, 2012.03.03 14:27

márc. 3. 14:30 Kozármisleny - Gyirmót 2-1
márc. 3. 14:30 Dunaújváros-Pálhalma - BKV Előre 2-1
márc. 3. 14:30 MTK - Videoton II 0-0
márc. 3. 14:30 Tatabánya - Győri ETO II 2-1
márc. 3. 14:30 Baja - Szigetszentmiklós 0-1
márc. 3. 14:30 Sopron - Ferencváros II 2-1
márc. 3. 14:30 Ajka - Veszprém 1-0

Re: XVII.

Bridzs, 2012.03.03 14:29

márc. 3. 14:30 Ajka - Veszprém 2-1
márc. 4. 14:30 Paks II - Budaörs 1-0