Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2013.03.31

BLSZ I 2012/13

29. FORDULÓ:

Grund - Gázművek
Goldball - Sashalom
Ferencváros - Budatétény
Ikarus - Voyage
TF - Vízművek
Unione - Nagytétény
Hegyvidék - Mátyásföld
Rákosszentmihály - Kelen

28. FORDULÓ:

Vízművek - Mátyásföld
Ferencváros - Hegyvidék
Kelen - Ikarus
Nagytétény - Grund
Gázművek - Goldball
Budatétény - Unione
Voyage - TF
Sashalom - Rákosszentmihály

27. FORDULÓ:

Goldball - Nagytétény
Unione - Ferencváros
TF - Kelen
Rákosszentmihály - Gázművek
Mátyásföld - Voyage
Grund - Budatétény
Ikarus - Sashalom
Hegyvidék - Vízművek

26. FORDULÓ:

Unione - Hegyvidék
Ferencváros - Grund
Kelen - Mátyásföld
Budatétény - Goldball
Nagytétény - Rákosszentmihály
Gázművek - Ikarus
Voyage - Vízművek
Sashalom - TF

25. FORDULÓ:

Goldball - Ferencváros
Vízművek - Kelen
TF - Gázművek
Rákosszentmihály - Budatétény
Ikarus - Nagytétény
Grund - Unione
Hegyvidék - Voyage
Mátyásföld - Sashalom

30. FORDULÓ:

ápr. 01 10:00 Vízművek - Ikarus
ápr. 01 14:00 Kelen - Goldball
ápr. 01 14:30 Sashalom - Grund
ápr. 01 17:00 Gázművek - Unione
ápr. 01 17:00 Budatétény - Hegyvidék
ápr. 01 17:00 Mátyásföld - TF
ápr. 01 17:00 Nagytétény - Ferencváros
ápr. 01 19:00 Voyage - Rákosszentmihály

24. FORDULÓ:

ápr. 27 11:00 Unione - Goldball
ápr. 27 13:00 Ferencváros - Rákosszentmihály
ápr. 27 14:30 Sashalom - Vízművek
ápr. 27 17:00 Gázművek - Mátyásföld
ápr. 27 17:00 Budatétény - Ikarus
ápr. 27 17:00 Kelen - Voyage
ápr. 27 19:00 Nagytétény - TF
ápr. 28 18:00 Grund - Hegyvidék

 23. FORDULÓ:

ápr. 19 20:30 Goldball - Grund
ápr. 20 10:00 TF - Budatétény
ápr. 20 10:00 Vízművek - Gázművek
ápr. 20 11:00 Rákosszentmihály - Unione
ápr. 20 15:30 Ikarus - Ferencváros
ápr. 20 16:00 Mátyásföld - Nagytétény
ápr. 20 19:00 Voyage - Sashalom
ápr. 20 19:00 Hegyvidék - Kelen

 

22. FORDULÓ:

ápr. 12 20:30 Goldball - Hegyvidék
ápr. 13 08:30 Ferencváros - TF
ápr. 13 11:00 Unione - Ikarus
ápr. 13 16:00 Budatétény - Mátyásföld
ápr. 13 16:30 Gázművek - Voyage
ápr. 13 17:00 Nagytétény - Vízművek
ápr. 14 14:00 Sashalom - Kelen
ápr. 14 17:00 Grund - Rákosszentmihály

21. FORDULÓ:

ápr. 06. 10:00 TF - Unione
ápr. 06. 11:00 Vízművek - Budatétény
ápr. 06. 11:00 Rákosszentmihály - Goldball
(elmaradt) Ikarus - Grund
(elmaradt)  Mátyásföld - Ferencváros
ápr. 06. 19:00 Voyage - Nagytétény
ápr. 07. 15:00 Kelen - Gázművek
ápr. 07. 16:00 Sashalom - Hegyvidék

20. FORDULÓ:

márc. 30. 11:00 Unione - Mátyásföld
márc. 30. 11:00 Rákosszentmihály - Hegyvidék
márc. 30. 11:00 Ferencváros - Vízművek
(elmaradt) Gázművek - Sashalom
márc. 30. 15:30 Budatétény - Voyage
(elmaradt) Nagytétény - Kelen
márc. 31. 11:00 Goldball - Ikarus
(elmaradt) Grund - TF

19. FORDULÓ:

márc. 23. 10:00 TF - Goldball
márc. 23. 14:00 Ikarus - Rákosszentmihály
(elmaradt) Vízművek - Unione
márc. 23. 19:00 Hegyvidék - Gázművek
márc. 23. 19:00 Voyage - Ferencváros
márc. 24. 15:00 Sashalom - Nagytétény
márc. 24. 15:00 Kelen - Budatétény
márc. 24. 15:00 Mátyásföld - Grund

18. FORDULÓ:

márc. 16. 11:00 Unione - Voyage
(elmaradt) Ikarus - Hegyvidék
(elmaradt) Nagytétény - Gázművek
márc. 17. 10:30 Rákosszentmihály - TF
márc. 17. 13:00 Ferencváros - Kelen
márc. 17. 15:00 Budatétény - Sashalom
(elmaradt) Grund - Vízművek
márc. 17. 17:00 Goldball - Mátyásföld

17. FORDULÓ:

márc. 09. Kelen - Unione
márc. 09. Gázművek - Budatétény
márc. 09. 10:00 TF - Ikarus
márc. 09. 11:00 Vízművek - Goldball
márc. 09. 17:00 Sashalom - Ferencváros
márc. 09. 17:00 Nagytétény - Hegyvidék
márc. 09. 19:00 Voyage - Grund
márc. 10. 14:00 Mátyásföld - Rákosszentmihály

16. FORDULÓ:

Grund - Kelen
márc. 02. 10:30 Rákosszentmihály - Vízművek
márc. 02. 11:00 Unione - Sashalom
márc. 02. 13:30 Ikarus - Mátyásföld
márc. 02. 14:00 Ferencváros - Gázművek
márc. 02. 15:00 Budatétény - Nagytétény
márc. 02. 19:00 Hegyvidék - TF
(elmaradt) Goldball - Voyage

15. FORDULÓ:

Goldball – Kelen
TF – Mátyásföld
Unione – Gázművek
Rákosszentmihály – Voyage
Ikarus – Vízművek
Grund - Sashalom
Hegyvidék – Budatétény
Ferencváros – Nagytétény
 

14. FORDULÓ:

nov. 17. 11:00 Vízművek - TF
nov. 17. 11:00 Mátyásföld - Hegyvidék
nov. 17. 14:00 Budatétény - Ferencváros
nov. 17. 17:00 Nagytétény - Unione
nov. 17. 19:00 Voyage - Ikarus
nov. 18. 11:00 Sashalom - Goldball
nov. 18. 13:00 Gázművek - Grund
nov. 18. 14:00 Kelen - Rákosszentmihály

13. FORDULÓ:

nov. 09. 20:30 Goldball - Gázművek 1-1
nov. 11. 10:00 TF - Voyage 1-3
nov. 11. 11:00 Unione - Budatétény 4-1
nov. 11. 11:00 Rákosszentmihály - Sashalom 
nov. 11. 11:00 Mátyásföld - Vízművek 4-0
nov. 11. 11:00 Ikarus - Kelen 2-2
nov. 11. 14:00 Hegyvidék - Ferencváros 3-0 !!!
nov. 11. 11:00 Grund - Nagytétény 1-7

12. FORDULÓ:

11.03. 11:00 Vízművek - Hegyvidék 2-1
11.03. 17:00 Nagytétény - Goldball 0-1
11.04. 12:00 Kelen - TF 0-1
11.04. 13:00 Ferencváros - Unione 2-1
11.04. 13:15 Sashalom - Ikarus 0-1
11.04. 13:30 Budatétény - Grund 2-0
11.04. 13:30 Gázművek - Rákosszentmihály 3-2
11.04. 19:00 Voyage - Mátyásföld 2-1

11. FORDULÓ:

Grund - Ferencváros 0-2
Hegyvidék - Unione 2-1
TF - Sashalom 0-2
Rákosszentmihály - Nagytétény 0-1
Vízművek - Voyage 1-0
Mátyásföld - Kelen 1-4

Ikarus - Gázművek 2-1
12.08. 15:00 Goldball - Budatétény 2-3

10. FORDULÓ:

Sashalom - Mátyásföld 2-2
Kelen - Vízművek 1-1
Unione - Grund 3-1
Budatétény - Rákosszentmihály 2-1
Nagytétény - Ikarus 3-0
Voyage - Hegyvidék 1-0
Ferencváros - Goldball 2-4
Gázművek - TF 3-1
 

9. FORDULÓ:

10. 13., szombat

10:00 TFSE - Nagytétény 0-1

10:00 MLTC - Gázművek 0-4

11:00 Vízművek - Sashalom 3-1

15:15 Rákosszentmihály - Ferencvárosi FC 0-2

15:30 Ikarus - Budatétény 3-0

19:00 Hegyvidék - Grund 1-0

19:00 Voyage - Kelen 2-1

10. 14., vasárnap

15:00 Goldball - Unione 2-2

 

8. FORDULÓ:

10. 06., szombat

11:00 Unione - Rákosszentmihály 5-0

12:45 Sashalom - Voyage 3-0

15:00 Budatétény - TFSE 1-3

16:00 Grund - Goldball 3-4

17:00 Nagytétény - MLTC 1-0

10. 07., vasárnap

13:00 Kelen - Hegyvidék 4-1 

15:00 Ferencvárosi FC - Ikarus 1-0

15:00 Gázművek - Vízművek 1-3

7. FORDULÓ:

09. 28., péntek

20:45 Hegyvidék - Goldball 1-1

09. 29., szombat

00:00 MLTC - Budatétény 0-4

00:00 Vízművek - Nagytétény 1-0

00:00 Kelen - Sashalom 3-0

00:00 Rákosszentmihály - Grund 1-1

00:00 Ikarus - Unione 4-2

10:00 TFSE - Ferencvárosi FC 4-1

19:00 Voyage - Gázművek 5-1

 

6. FORDULÓ:

09. 21., péntek

20:45 Hegyvidék - Sashalom 1-0

09. 22., szombat

00:00 Ferencvárosi FC - MLTC 1-2

00:00 Goldball - Rákosszentmihály 5-0

16:00 Budatétény - Vízművek 0-0

16:30 Grund - Ikarus 1-2

17:00 Nagytétény - Voyage 3-2

09. 23., vasárnap

15:00 Unione - TFSE 2-0

16:00 Gázművek - Kelen 2-3

 

5. FORDULÓ:

09. 14., péntek

20:30 Hegyvidék - Rákosszentmihály 3-0 (MoM: Bánk Levente)

09. 15., szombat

10:00 TFSE - Grund 2-2

11:00 Vízművek - Ferencvárosi FC 2-0

15:00 Kelen - Nagytétény 1-2

19:00 Voyage - Budatétény 5-0

09. 16., vasárnap

11:00 MLTC - Unione 3-4

16:00 Ikarus - Goldball 4-0

16:30 Sashalom - Gázművek 4-2

 

4. FORDULÓ:

09. 07., péntek

20:30 Goldball - TFSE 1-1

09. 08., szombat

11:00 Unione - Vízművek 1-2

15:00 Budatétény - Kelen 1-2

15:00 Ferencvárosi FC - Voyage 7-0

15:30 Rákosszentmihály - Ikarus 1-2

17:00 Grund - MLTC 4-3

17:00 Nagytétény - Sashalom 4-1

09. 09., vasárnap

16:00 Gázművek - Hegyvidék 0-1 (MoM: Dr. Veress Balázs)

 

3. FORDULÓ:

09. 01., szombat

10:00 Vízművek - Grund 2-1

11:00 MLTC - Goldball 4-5

17:00 Kelen - Ferencvárosi FC 1-1

17:15 Sashalom - Budatétény 1-3

19:00 Hegyvidék - Ikarus 2-2 (MoM: Balla Zsolt)

19:00 Voyage - Unione 2-2

09. 02., vasárnap

16:00 Gázművek - Nagytétény 2-1

19:00 TFSE - Rákosszentmihály 1-1

 

2. FORDULÓ:

08. 25., szombat

11:00 Unione - Kelen 2-0

16:00 Rákosszentmihály - MLTC 1-3

17:00 Budatétény - Gázművek 6-3

17:00 Grund - Voyage 3-5

17:00 Goldball - Vízművek 0-0

19:00 Hegyvidék - Nagytétény 0-0 (MoM: Dr. Nándori Márton)

08. 26., vasárnap

11:00 Ferencvárosi FC - Sashalom 2-3

09. 19., szerda

17:00 Ikarus - TFSE

 

1. FORDULÓ:

08. 17., péntek

17:30 Kelen - Grund 4-5

08. 18., szombat

10:00 Vízművek - Rákosszentmihály 1-0

15:00 Sashalom - Unione 2-0

19:00 Voyage - Goldball 7-2

08. 23., csütörtök

17:30 Gázművek - Ferencvárosi FC 1-1

09. 12., szerda

17:30 MLTC - Ikarus 0-0

10.03. 18:30 Nagytétény - Budatétény 1-0

10.03. 20:45 TFSE - Hegyvidék 0-1

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

II.

Bridzs, 2012.08.23 00:05

08. 25., szombat
00:00 Ikarus - TFSE 2-1
10:00 Unione - Kelen 2-1
16:00 Rákosszentmihály - MLTC 2-1
17:00 Budatétény - Gázművek 0-1
17:00 Grund 1986 - Voyage 0-1
17:00 Goldball '94 - Vízművek 0-1
19:00 Hegyvidék - Nagytétény 2-1
08. 26., vasárnap
11:00 Ferencvárosi FC - Sashalom 2-1

1. forduló

CSÚCSSZAKEMBER 2012, 2012.08.17 15:02

08. 17., péntek
17:30 Kelen SC - Grund 1986 2-1

08. 18., szombat
10:00 Vízművek - Rákosszentmihály 1-1
15:00 Sashalom - Unione FC 0-1
19:00 Voyage - Goldball '94 2-0

08. 23., csütörtök
17:30 Gázművek - Ferencvárosi FC 1-0

12. 31., Hétfő
00:00 Nagytétény - Budatétény 0-0
00:00 MLTC - Ikarus 0-1
00:00 TFSE - Hegyvidék SE 1-2

aaaaaaaaaa

ati, 2012.08.17 11:58

08. 17., péntek

17:30 Kelen SC - Grund 1986 1-1

08. 18., szombat

10:00 Vízművek - Rákosszentmihály 0-2

15:00 Sashalom - Unione FC 1-1

19:00 Voyage - Goldball '94 2-0

08. 23., csütörtök

17:30 Gázművek - Ferencvárosi FC 1-0

12. 31., Hétfő

00:00 Nagytétény - Budatétény 2-1

00:00 MLTC - Ikarus 2-1

00:00 TFSE - Hegyvidék SE 0-1

Tavaly kapcsán

Bridzs, 2012.08.16 09:36

A TF minden évben később kezdi a bajnokságot, mivel még iskolaszünet van ilyenkor és nem áll össze a keret. Így sajnos, mint tavaly is, a Hegyvidék csapatával csak 1 héttel később találkozhatunk.