Cikkek

2011.04.07

Novak Djokovics: Nem én vagyok a legjobb

/ Menüpont: Tenisz / Hozzászólások: 0

Az idén még veretlen szerb Novak Djokovics szerényen nyilatkozott azután, hogy legyőzte a világelső spanyol Rafael Nadalt a miami kemény pályás teinsztorna vasárnapi döntőjében. A nőknél Viktorija Azarenka - 2009-es sikerét megismételve - nyerte a Grand Slam erősségű tornát!

Teljes bejegyzés

2011.03.09

Új sebességi világrekord!

Karlovic 251 km/órára javította a szervagyorsasági világcsúcsot

2011.01.14

Az amerikaiaké a Hopman-kupa

A nem hivatalos tenisz vegyescsapat-világbajnokságon a döntőben 2-1-re legyőzték az "amik" Belgiumot

2011.01.14

Arn Gréta, a női tenisz Rocky Balboája

Arn Gréta szenzációsan, WTA-tornagyőzelemmel kezdte az idényt. A magyar játékos az aucklandi WTA-torna döntőjében a világranglista 23. helyezettjét, Yanina Wickmayert 6:3 6:3-ra győzte le. (Korábban a volt világelsőt, Marija Sarapovát is Gréta vette ki a mezőnyből.) Teljesítményének köszönhetően pályafutása legjobbját érte el a rangsorban

2010.12.06

Szerbia először a teniszvilág trónján

/ Menüpont: Tenisz / Hozzászólások: 1

Viktor Troicki sima mérkőzésen 6:2, 6:2, 6:3-ra nyert Michaël Llodra ellen a Davis-kupa-döntő utolsó, ötödik mérkőzésén, ezzel Szerbia 3:2-re legyőzte Franciaországot, és története során először megnyerte a sorozatot. A vasárnapi egyeseknek 2:1-es hátrányból nekivágó szerbek korábban a Gaël Monfilst megverő Novak Djokovics révén egyenlítettek

2010.11.29

Federer az edzőcsere után újra szárnyalt

/ Menüpont: Tenisz / Hozzászólások: 3

Roger Federer remek teljesítménnyel győzött a világranglistát vezető Rafael Nadal ellen a londoni ATP-világbajnokság fináléjában. A svájci klasszis újra régi formáját mutatva zárta le az évet, pedig nem is olyan rég még hullámvölgyben volt…

2010.11.11

Olaszország a Fed Kupa győztese

Penettáék voltak a sorozat címvédői, az amerikaiak nem tudták őket megszorongatni - még odahaza sem

2010.09.20

Fucsovics: Mindenképpen jó döntés volt eljönni erre a tornára

Fucsovics Márton kikapott vasárnap a 450 ezer euró összdíjazású, fedett pályás metzi férfi tenisztorna selejtezőjének második fordulójában. Fucsovics azonban az eredmény ellenére jó döntésnek tartja a tornán való részvételt

2010.09.15

A US Open magyar érdekeltségű mérkőzései

Kiegészítve az idegen színekben versenyző magyarokkal + Vika eredményeivel

2010.09.14

Nadal-diadal a US Openen

A spanyol világelsőnek 24 évesen összejött a karrier Grand Slam, miután a döntőben legyőzte Novak Djokovicsot