Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2010.11.08

Meccsdömping hétvégére

PÉNTEK (nov. 5.)

16.00 BSE FCSM (1.) - Békéscsabai RSE (4.): női röplabda Extraliga, Szamos utca

17.30 BSE FCSM (4.) - Békéscsabai RSE (2.): női junior röplabda Extraliga, Szamos utca

19.20 Újbuda TC (10.) - Kanizsa KK (7.): férfi kosárlabda NB I. B Nyugati csoport, Hauszmann Alajos utca 10.

21.20 Külker SC (2.) - Tolna-Mözs (6.): futsal NB II Nyugat, Solymár Sportcsarnok

 

SZOMBAT (nov. 6.)

10.00 TF SE (13.) - Kelen SC (8.): labdarúgó BLSZ I, Csörsz utca

11.00 Gázművek MTE (4.) - Budatétény SE (16.): labdarúgó BLSZ I, Sújtás utca

13.00 TFSE-Hegyvidék (9.) - Viktória FC Szombathely (1.): női ladbarúgó NB I, Csörsz utca

13.30 III. Kerületi TUE UPE (3.) - Grund 1986 FC (7.): labdarúgó BLSZ I, Hévízi út

14.00 Főgáz Gázművek MTE-ASI (3.) - Szeged-Dorozsma-Algyő KSE (5.): női ifjúsági kézilabda NB/B Kelet, Népfürdő u. 18-20.

16.00 Főgáz-Gázművek MTE (6.) - Szeged-Dorozsma-Algyő KSE (10.): női kézilabda NB/B Kelet, Népfürdő u. 18-20.

18.00 Óbudai Kaszások (3.) - Jászberény (1.): férfi kosárlabda NB I. B Keleti csoport, Rádl-Árok út 1.

19.00 Voyage SE (11.) - Nagytétényi SE (5.): labdarúgó BLSZ I, Promontor utca

 

VASÁRNAP (nov. 7.)

11.00 Újbuda TC (4.) - Internationale CDFSE (11.): labdarúgó BLSZ I/B, Hunyadi Mátyás út

13.30 XVII. Kerületi Rákosmenti TK (6.) - XII. Kerületi Önkormányzat Hegyvidék (1.): labdarúgó BLSZ I, Péceli út 144.

15.30 ELTE SE (9.) - Galaxis NFE (7.): női futsal NB I, Bogdánfy utca 10.

18.00 BOCI Travel-Budafok-Cs. (12.) - Ceglédi KE (9.): férfi kosárlabda NB I B Keleti csoport, Promontor utca

 

HÉTFŐ (nov. 8.)

20.30 MAFC BME (4.) - Rába ETO II. (8.): futsal NB II Nyugat, Hauszmann Alajos utca 25.

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Sportesemények

Bridzs, 2010.11.10 16:41

11.10 18:15 7/4. forduló:
TFSE-KRA B (1.) - Siketek SC (7.)
(Női II.o A. Röplabda} Győri út

11.10 19:30 7/3. forduló:
Közgáz (7.) - MAFC-Bercsényi (1.)
(Női I.o Röplabda} Kinizsi u. 2-6.

11.12 20:15 15/13. forduló:
XII. KER.ÖNK.HEGYVIDÉK (2.) - III. KER. TUE UPE (5.)
{BLSZ I.o Futball} Csörsz

11.13 11:00 15/13. forduló:
KELEN SC (7.) - VOYAGE SE (10.)
{BLSZ I.o Futball} Kelen

11.13 13:30 15/13. forduló:
BUDATÉTÉNY SE (16.) - FŐV. VÍZMŰVEK SK (14.)
{BLSZ I.o Futball} Jókai u. 37.

11.13 13:30 15/13. forduló:
PÉNZÜGYŐR SE (6.)- ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KF (2.)
{NB III. Duna csoport Futball} Pasarét

11.13 14:00 19/19. Abu Dhabi Nagydíj-Időmérő (F1)

11.13 15:00 15/13. forduló:
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK (15.) - KELEN SC (12.)
{BLSZ Ifj. U-19 Futball} Csörsz

11.13 16:00 15/13. forduló:
NAGYTÉTÉNYI SE (8.) - UNIONE FC (15.)
{BLSZ I.o Futball} Angeli

11.13 16:45 6/2. forduló:
Emericus KSE (12.)- UTE II. (6.)
{Női I.o röplabda} Villányi út 27.

11.13 17:00 11/11. forduló:
TFSE - HEGYVIDÉK (3.) - 1. FC. FEMINA-HELLOTEL (9.) {Leány U-17 Futball} Csörsz

11.13 19:00 15/13. forduló:
KISE (13.)- RÁKOSSZENTMIHÁLYI SC (1.)
{BLSZ I.o Futball} Promontor

11.14 09:00
Vasas-csata - BSE {Junior NBI/B Női Koslárbda} Pasarét

11.14 12:00
Vasas-csata - TFSE {Kiemelt Női Kosárlabda} Alkotás

11.14 13:00 10/10. forduló:
TFSE-HEGYVIDÉK (2.)- DOROGI EGYETÉRTÉS SE (5.)
{Női NB II. Keleti-csoport Futball} Láng SK

11.14 14:00 19/19. Abu Dhabi Nagydíj-Futam (F1)

11.14 17:30 9/7. forduló:
Univerzum-Aramis (2.) - Ferencváros (5.)
{Női FUtsal NB I.} Budaörs, Sportcsarnok

11.15 20:20 11/8. forduló:
FTC-6x6 Taxi (3.) - MVFC Berettyóújfalu (2.)
{Férfi Futsal NB I.} MAFC Sportcsarnok, Hauszmann

mérges vagyok

Bridzs, 2010.11.08 17:15

Micsoda Hegyvidék drukker vagy Szakikám!
Lemaradtunk erről:

2010.11.07. Vasárnap 13:00
TFSE-HEGYVIDÉK - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1:0

Fene, Dénes Dorka rúgta a gólt és mi nem láttuk, pedig belefért volna!

Szakma!

Bridzs, 2010.11.07 19:02

-Női I. osztályú röplabdameccset láttunk
-Újbuda B játszott először, majd utána az Újbuda A, ahol rutinisabbak voltak a játékosok.
-Emericus KSE csapata pedig szintén kerületi, méghozzá a Villányi úton van a pályájuk!

Szóval hajrá kerületi Emericus!

aaaaaaaaaa

Attttttti, 2010.11.07 09:37

Üdv!

Rendben, akkor kint találkozunk.

Ati

Re: Ati

Extraklasszis, 2010.11.06 22:43

1. Ezek a fekák!
2. A Kelen pályája (vasútsínekhez közel, teniszpályák, kocsma - már voltunk ott)

Ma is csúcsmeccsek voltak, Tétényről sokat megtudtam. A legjobb B-közép díjat a Voyage-nak adom!

aaaaaaaaaaaaa

attiiiiiiiiiia, 2010.11.06 19:34

Üdv!

Ma voltam Gázon papírforma és megújult stadion.

Holnap ezek érdekelnének. Ezek a fekák? Pontosan hol van a pálya?

Újbuda TC (4.) - Internationale CDFSE (11.): labdarúgó BLSZ I/B, Hunyadi Mátyás út


18.00 BOCI Travel-Budafok-Cs. (12.) - Ceglédi KE (9.): férfi kosárlabda NB I B Keleti csoport, Promontor utca

Gyanús, hogy belépős lesz.

Ati

Szép volt, csajok!

Extraklasszis, 2010.11.06 00:28

Gratuláció a BSE mindkét csapatának a győzelemhez, a junioroknak pedig a rendkívül izgalmas küzdelemhez is! Jó érzés volt a híres Hóbor Bélát élőben munka közben látni, valamint a második meccs alatt a BSE neves szakemberével szakmázni. Köszönet a felejthetetlen sportélményért - az ennivaló lányok tömege pedig a hab a tortán!

Mivel Doktor Úr nem akkreditálta magát az óbudai helyszínekre, az alábbiakban módosítom programomat:
SZOMBAT: TF + Hegyvidék + Budaörs (35. Yonex Hungarian International tollaslabda nemzetközi verseny elődöntői) + Voyage

Előzetes programom

Extraklasszis, 2010.11.04 18:12

PÉNTEK: BSE + BSE + Külker (ha valaki hajlandó velem visszajönni éjjel Solymárról)

SZOMBAT: TF + III. Kerület + Gáz kézi + Voyage

VASÁRNAP: Újbuda + Újbuda (Bridzs-ajánlás) + Formula-1 Brazil Nagydíj 17.00 órai kezdettel!!!!

HÉTFŐ: MAFC

+++

Bridzs, 2010.11.04 12:59

Röplabda: Női. I. osztály
7-én 14:30 Újbuda B - Emericus KSE
16:20 Újbuda A - Dabas SE
XI. Csíki-hegyek u. 13-15.