Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2018.05.26

Körülnéztünk Európa bajnokságaiban

Jelmagyarázat: ORSZÁG: Bajnokok Ligája, Európa-liga; kieső; feljutó; kupagyőztes; BL csop.→El

 

ANGLIA: 1. Chelsea, 2. Tottenham, 3. Manchester City, 4. Liverpool, 5. Arsenal, 6. Manchester United, 7. Everton; 18. Hull City, 19. Middlesbrough, 20. Sunderland; 1. Newcastle, 2. Brighton&Hove, 5. Huddersfield Town; Arsenal

SPANYOLORSZÁG: 1. Real Madrid, 2. Barcelona, 3. Atlético Madrid, 4. Sevilla, 5. Villareal, 6. Real Socieadad, 7. Athletic Club; 18. Sporting Gijón, 19. Osasuna, 20. Granada; 1. Levante, 2. Girona, 3. Getafe; Barcelona

NÉMETORSZÁG: 1. Bayern München, 2. Leipzig, 3. Borussia Dortmund, 4. Hoffenheim,  5. Köln,  6. Hertha BSC, 7. Freiburg; 17. Ingolstadt, 18. Darmstadt; 1. Stuttgart, 2. Hannover; Borussia Dortmund

OLASZORSZÁG: 1. Juventus, 2. Roma, 3. Napoli, 4. Atalanta, 5. Lazio, 6. Milan; 18. Empoli, 19. Palermo, 20. Pescara; 1. SPAL, 2. Hellas Verona, 5. Benevento; Juventus

FRANCIAORSZÁG: 1. Monaco, 2. PSG, 3. Nice,  4. Olympique Lyonnais,  5. Olympique Marseille, 6. Bordeaux; 18. Lorient, 19. Nancy, 20. Bastia; 1. Strasbourg, 2. Amiens, 3. Troyes; PSG

HOLLANDIA: 1. Feyenoord, 2. Ajax, 3. PSV, 4. Utrecht; 16. NEC, 18. Go Ahead; 1. VVV Venlo, 5. NAC Breda; Vitesse

TÖRÖKORSZÁG:  1. Beşiktaş,  2. İstanbul Başakşehir, 3. Fenerbahçe, 4. Galatasaray; 16. Rizespor, 17. Gaziantepspor, 18. Adanaspor; 1. Sivasspor, 2. Yeni Malatyaspor, 5. Göztepe; Konyaspor

OROSZORSZÁG: 1. Szpartak Moszkva, 2. CSZKA Moszkva, 3. Zenit, 4. Krasznodar; 13. Orenburg, 15. Krilja Szovjetov, 16. Tom Tomszk; 1. Dinamo Moszkva, 2. Toszno, 4. SZKA Habarovszk; Lokomotyiv Moszkva

PORTUGÁLIA: 1. Benfica, 2. Porto,  3. Sporting CP,  4. Vitória Guimarães, 5. Sporting Braga, 6. Marítimo; 17. Arouca, 18. Nacional; 1. Portimonense, 2. Desportivo Aves; Benfica

SKÓCIA: 1. Celtic, 2. Aberdeen, 3. Rangers, 4. St. Johnstone; 12. Inverness CT; 1. Hibernian; Celtic

ALBÁNIA: 1. Kukësi, 2. Partizani Tirana, 3. Skënderbeu Korçë; 9. KF Tirana, 10. Korabi Peshkopi; A1. Kamza, B1. Lushnja; KF Tirana

ANDORRA: 1. FC Santa Coloma, 2. Sant Julià; 7. Ordino, 8. Jenlai; 1. Inter Club d'Escaldes, 2. Penya Encarnada; UE Santa Coloma

AUSZTRIA: 1. Salzburg, 2. Austria Wien, 3. Sturm Graz, 4. Rheindorf Altach; 10. Ried; 1. LASK Linz; Salzburg

AZERBAJDZSÁN: 1. Qarabağ, 2. Qabala, 3. İnter Bakı, 4. Zira; 8. AZAL; 1. Turan; Qarabağ

BELGIUM: 1. Anderlecht, 2. Club Brugge, 3. Gent, 4. KV Oostende; 16. Westerlo, 1. Antwerp; Zulte-Waregem

BOSZNIA-HERCEGOVINA: 1. Zrinjski,  2. Željezničar,  3. Sarajevo; 11. Metalleghe-BSI, 12. Olimpic Sarajevo; 1. Borac Banja Luka; Široki Brijeg

BULGÁRIA: 1. Ludogorec, 2. CSZKA Szófia, 3. Levszki Szófia, 4. Dunav 2010; 12. Neftohimik, 13. Lokomotiv Gorna Orjahovica, 14. Montana; 1. Etar, 2. Szeptemvri Szófia, 3. Vitosa Bisztrica; Botev Plovdiv

CIPRUS: 1. APÓEL, 2. AEK Lárnaka, 3. Apóllon, 4. AÉL; 14. Karmiotissza; 1. Alki Oroklini, 2. Páfosz, 3. Olimpiakosz; Apóllon

CSEHORSZÁG: 1. Slavia Praha, 2. Viktoria Plzeň, 3. Sparta Praha, 4. Mladá Boleslav; 15. Hradec Králové, 16. Příbram; 1. Sigma Olomouc, 2. Baník Ostrava; Zlín

DÁNIA: 1. København, 2. Brøndby, 3. Lyngby, 4. Midtjylland; 13. Viborg, 14. Esbjerg; 1. Hobro, 3. Helsingør; København

ÉSZAK-ÍRORSZÁG: 1. Linfield, 2. Crusaders, 3. Coleraine, 4. Ballymena United; 12. Portadown; 1. Warrenpoint Town; Linfield

ÉSZTORSZÁG: 1. FCI Tallinn, 2. Levadia, 3. Nõmme Kalju, 4. Flora; 10. Rakvere Tarvas; 1. Tulevik; FCI Tallinn

FEHÉROROSZORSZÁG: 1. BATE, 2. Sahtyor Szoligorszk, 3. Dinamo Minszk; 15. Belsina, 16. Granit; 1. Gomel, 2. Dnyepr Mogiljev; Dinamo Breszt

FERÖER: 1. Víkingur, 2. KÍ, 3. NSÍ, 4. B36; 9. AB, 10. B68; 1. EB/Streymur, 2. 07 Vestur;

FINNORSZÁG: 1. Mariehamn,  2. HJK,  3. SJK, 4. VPS; 12. PK-35 Vantaa; 1. JJK; SJK

GIBRALTÁR: 1. Europa, 2. Lincoln Red Imps, 3. St Joseph's; 10. Europa Point; 1. Gibraltar Phoenix; Europa

GÖRÖGORSZÁG: 1. Olimbiakósz Pireósz, 2. AÉK Athína, 3. Panathinaikósz, 4. PAÓK, 5. Panióniosz; 15. Iraklísz, 16. Veroia; 1. Apóllon Szmirnisz, 2. Lamía; PAÓK

GRÚZIA: Piros 1. Szamtredia, Fehér 1. Csihura, Piros 2. Dinamo Batumi; Piros 6. Szioni, Fehér 6. Guria, Piros 7. Zugdidi, Fehér 7. Chinvali; Torpedo Kutajszi

HORVÁTORSZÁG: 1. Rijeka, 2. Dinamo Zagreb, 3. Hajduk Split, 4. Osijek; 10. RNK Split; 1. Rudeš; Rijeka

IZLAND: 1. FH, 2. Stjarnan, 3. KR; 11. Fylkir, 12. Thróttur Reykjavík; 1. KA, 2. Grindavík; Valur

IZRAEL: 1. Hapóél Beér-Seva, 2. Makkabi Tel Aviv, 3. Bétár Jerusálajim; 13. Hapóél Kfar Szaba, 14. Hapóél Tel Aviv; 1. Makkabi Netánja, 2. Hapóél Akre; Bné Jehudá

ÍRORSZÁG: 1. Dundalk,  2. Cork City,  3. Derry City, 4. Shamrock Rovers; 11. Wexford, 12. Longford Town; 1. Limerick, 2. Drogheda United; Cork City

KAZAHSZTÁN: 1. Asztana, 2. Kajrat, 3. Irtis, 4. Ordabaszi; 11. Taraz, 12. Zsetiszu; 1. Kajszar, 2. Altaj; Asztana

KOSZOVÓ: 1. Trepça'89, 2. Prishtina; 10. Ferizaj, 11. Trepça Mitrovicë, 12. Hajvalia; 1. Flamurtari, 2. Vëllaznimi, 3. Vllaznia; Besa Pejë

LENGYELORSZÁG: 1. Legia Warszawa, 2. Jagiellonia Białystok, 3. Lech Poznań; 15. Górnik Łęczna, 16. Ruch Chorzów; 1. Sandecja Nowy Sącz, 2. Górnik Zabrze; Arka Gdynia

LETTORSZÁG: 1. Spartaks Jūrmala, 2. Jelgava, 3. Ventspils, 4. Liepāja; 8. BFC Daugavpils; 1. Babīte; Ventspils

LIECHTENSTEIN: Vaduz

LITVÁNIA: 1. Žalgiris, 2. Trakai, 3. Sūduva, 4. Atlantas; 8. Kauno Žalgiris; 1. Šilas; Žalgiris

LUXEMBURG: 1. F91 Dudelange, 2. Differdange 03, 3. Fola Esch, 4. Progrès Niederkorn; 12. Jeunesse Canach, 13. Rumelange, 14. UN Käerjéng; 1. US Esch, 2. Rodange, 3. Hostert; F91 Dudelange

MACEDÓNIA: 1. Vardar, 2. Shkëndija, 3. Rabotnički; 9. Makedonija GjP, 10. Bregalnica Štip; 1. Akademija Pandev, 2. Skopje; Pelister

MAGYARORSZÁG: 1. Honvéd,  2. Videoton,  3. Vasas; 11. MTK, 12. Gyirmót; 1. Puskás, 2. Balmazújváros; Ferencváros

MÁLTA: 1. Hibernians, 2. Balzan, 4. Valletta; 12. Pembroke Athleta; 1. Lija Athletic, 2. Senglea Athletic, 3. Naxxar Lions; Floriana

MOLDOVA: 1. Sheriff, 2. Dacia, 3. Milsami, 4. Zaria; 10. Saxan, 11. Ungheni; 2. Sfîntul Gheorghe; Sheriff

MONTENEGRÓ: 1. Budućnost, 2. Zeta, 3. Mladost; 10. Bokelj, 11. Lovćen, 12. Jedinstvo; 1. Kom; Sutjeska

NORVÉGIA: 1. Rosenborg, 2. Brann, 3. Odd, 4. Haugesund; 15. Bodø/Glimt, 16. Start; 1. Kristiansund, 2. Sandefjord; Rosenborg

ÖRMÉNYORSZÁG: 1. Alaskert, 2. Gandzaszar, 3. Sirak, 4. Pjunyik; 6. Ararat; 7. Erebuni; Sirak

ROMÁNIA: 1. Viitorul,  2. FCSB,  3. Dinamo București, 5. CS U Craiova, 6. Astra; 13. Pandurii, 14. Târgu Mureș; 1. Juventus București, 2. Sepsi; Voluntari

SAN MARINO: 1. La Fiorita, B3. Folgore; Tre Penne

SVÁJC: 1. Basel, 2. Young Boys,  3. Lugano,  4. Sion, 5. Luzern; 10. Vaduz; 1. Zürich; Basel

SVÉDORSZÁG: 1. Malmö FF,  2. AIK,  3. Norrköping; 14. Helsingborg, 15. Gefle, 16. Falkenberg; 1. Sirius, 2. AFC Eskilstuna, 3. Halmstad; Östersunds FK

SZERBIA: 1. Partizan, 2. Crvena Zvezda, 3. Vojvodina, 4. Mladost Lučani; 15. Metalac GM, 16. Novi Pazar; 1. Mačva Šabac, 2. Zemun; Partizan

SZLOVÁKIA: 1. Žilina,  2. Slovan Bratislava,  3. Ružomberok, 4. Trenčín; 12. Spartak Myjava; 1. Košice; Slovan Bratislava

SZLOVÉNIA: 1. Maribor, 2. Gorica, 3. Olimpija; 10. Radomlje; 1. Triglav; Domžale

UKRAJNA: 1. Sahtar Donyeck, 2. Dinamo Kijiv, 3. Zorja, 4. Olimpik Donyeck, 5. Olekszandrija; 11. Dnyipro, 12. Voliny; 1. Illicsivec, 2. Deszna; Sahtar Donyeck

WALES: 1. The New Saints, 2. Connah's Quay, 4. Bangor City; 11. Rhyl, 12. Airbus UK; 1. Prestatyn Town, 1. Barry Town; Bala Town

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Si Puo Comprare Viagra Senza Ricetta EllReor

EllDiep, 2019.09.03 10:24

Erythromycin No Prescription Propecia Lilly <a href=http://xzanax.com></a> Amoxicillin 400 Viagra 25 Mg Online