/ Menüpont: Formula-1 / Hozzászólások: 2

A SportSZAKMA top 10-e a 2011-es Formula-1-es világbajnokság eredményei alapján

Button a Red Bullnál

A kék és az ezüst túlságosan hasonló szín...

2011.03.29

Sauber elismerte, nem figyeltek a gyártásnál, nem fellebbeznek

Peter Sauber elismerte, hogy a csapat figyelmetlensége miatt valóban szabálytalan hátsó légterelőt használt Sergio Pérez és Kobajasi Kamui a vasárnapi Ausztrál Nagydíjon. Az élete első F1-es versenyén induló Pérez a 7., Kobajasi a 8. helyen ért célba, de a hátsó légterelő szabálytalansága miatt elvették tőlük az eredményüket

2010.12.03

A Lotus csapatfőnöke lett Ázsia legjobb üzletembere a Forbesnál

A Forbes magazin Tony Fernandest, a Formula–1-es Lotus-istálló csapatfőnökét választotta meg 2010 legjobb ázsiai üzletemberének. A 46 éves malajziai persze nem F1-es vállalkozásáért kapta meg az elismerést a világ egyik legjelentősebb gazdasági lapjától, hanem légitársaságának sikerei miatt

2010.11.14

Sebastian Vettel a világbajnok

Sebastian Vettel megnyerte az Abu-dzabi Nagydíjat, és ennek köszönhetően a 2010-es Formula–1-es idény világbajnoka lett. A futamot vb-éllovasként váró Fernando Alonso Mark Webbert másolva korán a boxba hajtott, a középmezőnybe került, és csak a 7. helyen ért célba. Vettel négy ponttal nyerte meg a vb-t spanyol riválisa előtt. Az idény előtt honlapunk szakértője is a fiatal német végső sikerére voksolt: szakma!