Cikkek

2016.03.31

Három magyar versenyző és egy magyar csapat a túraautó vb-n!

/ Menüpont: Egyéb technikai / Hozzászólások: 0

2015_wtcc_test_days_catalunya_0540.jpgA gyári Hondához szerződő Michelisz Norbert mellett a Zengő Motorsport két fiatal magyar versenyzővel indul a 2016-os WTCC-szezonban.

Teljes bejegyzés

2014.10.13

Kiss Norbert Európa-bajnok!

A kamion Európa-bajnokság utolsó versenynapján, a Le Mans-i pályán szerezte meg a győzelmet az OXXO Energy Truck Race Team pilótája.

2013.06.16

Major a kamion-Eb legfiatalabb futamgyőztese

Major Benedek, az Oxxo Energy Truck Race Team 16 esztendős pilótája megnyerte a kamion Európa-bajnokság franciaországi fordulójának szombati második versenyét, ezzel a sorozat történetének legfiatalabb futamgyőztese lett!

2013.03.14

Minden idők legfiatalabbja!

A MAN gyári támogatásávaloxxo1.jpg vesz részt az idei kamionos Európa-bajnokságon a Jobbágy Ákos vezette magyar Oxxo Energy csapat, amely az előző szezonban öt futamgyőzelemmel az összetett 10. helyén záró Kiss Norbert mellett még egy pilótát indít a mindössze 16 éves Major Benedek személyében. Utóbbi a kamionos Eb történetének legfiatalabb versenyzője lesz!

2013.01.11

Michelisz Hondával folytatja a WTCC-ben

192723_zengoindex.jpgA Zengő Motorsport idén lecseréli a BMW-t. A Honda Civic futamgyőzelemre is képes lehet, és Michelisz mostantól gyári versenyzőnek számít

2012.05.08

Michelisz zseniális rajtja futamgyőzelmet ért a Hungaroringen

norbi.jpgMichelisz Norbert megnyerte a túraautó-világbajnokság hungaroringi állomásának második futamát! A Zengő Motorsport magyar pilótája BMW-jével az 5. rajtkockából indulva az első kanyarba már elsőként fordult, és sikerült ellépnie üldözőitől. Végül megtartotta előnyét a Chevrolet-t kormányzó Alain Menu előtt, és pályafutása második vb-futamgyőzelmét aratta!

2011.01.16

A katari sportlövőkirály mostantól Dakar-király is

Nasszer al-Attijah felugrott az autó tetejére és az ujjával V-t mutatott. Victory, vagyis győzelem. Az első Dakar-siker pályafutása során, s nyugodt szívvel mondhatjuk: megdolgozott érte. Ő is, és navigátora, Timo Gottschalk is, no meg az egész Volkswagen-alakulat, amely így tökéletes a dél-amerikai Dakarok tekintetében: Giniel de Villiers és Carlos Sainz után most al-Attijah pezsgőzhet a győzelmi dobogón

2010.12.01

„Névtelen” portugál tréfálta meg Vettelt és Loeböt

Hatalmas meglepetésre a portugál Filipe Albuquerque nyerte meg a düsseldorfi Bajnokok Tornája egyéni versenyét, miután a döntőben gyorsabbnak bizonyult a háromszoros győztes, hétszeres rali-világbajnok Sébastien Loebnél

2010.11.24

Michelisz futamot nyert, és a legjobb újonc lett

Michelisz Norbert nagyszerű rajtjának köszönhetően megnyerte a túraautó-világbajnokság utolsó futamát Makaón, ezzel élete első győzelmét szerezte meg a sorozatban, és a legjobb újoncként zárt

2010.10.12

Kiss Pál Tamás harmadikként zárta a brit sorozatot

A harmadik helyen zárta Kiss Pál Tamás a brit Formula Renault-sorozatot, amely a hét végén ért véget Brands Hatchben. A 19 éves magyar versenyző nem marad a szériában, jövőre a brit F3-as vagy a GP3-as sorozatban folytathatja